RADOŠIE KURSI PIEAUGUŠAJIEM! RADOŠIE KURSI PIEAUGUŠAJIEM!
Rīga, Krimuldas iela 6(ex-Brīvības gatve 193d), LV-1039
20390363, 29511939 P.O.T.C.P no 10.00-19.00
hobijukursi@gmail.com
·  pats sev režisors
·  šūšanas kursi
·  gleznošanas kursi
·  foto kursi
·  kaligrāfijas kursi
·  publiskās runas kursi
·  make up kursi
·  ādas apavu izgatavošana
·  mīkstā mēbele - pufs
·  rotu gatavošana
·  Jagua vai hennas tetovējums
·  hennas zīmējumi
·  dekupāžas kursi
·  sveču liešana
·  ziepju liešana
·  radošās meistarklases
·  aušana ar pērlītēm
·  dāvanu kartes


 


Taroloģijas kursi.

 
TARO ir jaudīgs, vairāku gadsimtu garumā veidojies visaptverošs un universāls pašanalīzes instruments.

Taro sistēmas iepazīšanas process pats par sevi ļauj labāk apzināties sevi, ieraudzīt cēloņsakarības savā dzīvē. Taro kāršu attēlos simbolu un arhetipu veidā ir ietverti visi cilvēka emocionālie, fiziskie, garīgie stāvokļi.
Kad šis instruments apgūts, ar tā palīdzību patstāvīgi iespējams izprast savas vēlmes un vajadzības, emocijas, motivāciju un citus aspektus, kas ikdienā tiešā veidā ietekmē to, kā uzvedamies, kā rīkojamies un kā jūtamies.
Izprotot sevi un citus, iespējams precīzi atpazīt jebkurā dzīves jomā notiekošo procesu cēloņus un paredzēt ar ko šie procesi rezultēsies, tādējādi rodas iespēja pieņemt apzinātus lēmumus sevis un savas dzīves veidošanai.
 
Programmā:
Nodarbībās apgūsim klasiskās Taro nozīmes, pētīsim simbolus un arhetipus, paskatīsimies, kā kārtis un attēli veiksmīgi tiek izmantotas psihoterapijā, izrunāsim arī kāpēc un kā taro kārtis darbojas, izanalizēsim, kas kopīgs Taro kārtīm ar astroloģiju un numeroloģiju, un uzzināsim arī par citiem taro kāršu izmantošanas veidiem. Ar dažādu praktisku uzdevumu palīdzību attīstīsim intuīciju un jautājumu formulēšanas prasmes. Kursa laikā vienlīdz apgūsim gan teoriju, gan ļoti daudz praktizēsimies - ne tikai runāsim par darbu, bet darīsim.

Kurss sastāv no 16 nodarbībām(4 mēneši). Nodarbība notiek reizi nedēļā un ilgst 2 stundas.

Otrdienās, sākums 2018.gada ....... ,plkst. 16.00-18.00 

*grupa sāk darbu , ja sanākuši 5 dalībnieki. Kursu sākuma datums var tikt pārcelts uz priekšu!

Cena par 4 nodarbībām: 88,00 €/mēn. (pilna kursa cena 16 nodarbības 352.00 €)

 

  Saira Gūtmane

Par pasniedzēju:

"Esmu taroloģe ar 10 gadu pieredzi. Šobrīd studēju psiholoģiju un arvien vairāk pārliecinos, ka Taro koncepts lieliski sasaucas ar Freida un Junga teorijām un tajā saskatāmas nepārprotamas līdzības ar psihoanalīzē un psihoterapijā izmantotajiem testiem un metodēm cilvēka psiholoģiskā stāvokļa notekšanai un uzlabošanai. Pēdējos piecus gadus ne tikai konsultēju, bet arī pasniedzu Taro gan individuāli, gan grupās."
https://www.facebook.com/taroterapija/

Strādāsim ar Raidera Vaita (Rider Waite) taro kārtīm, kuras nopērkamas abās Rēriha grāmatnīcās (ne tikai tur, bet tā ir vieta, kur viņas ir vienmēr) kā arī internetā - http://www.bookdepository.com/