RADOŠIE KURSI PIEAUGUŠAJIEM! RADOŠIE KURSI PIEAUGUŠAJIEM!
Marijas iela 21, Rīga, LV1011
27461612 P.O.T.C.P no 10.00-19.00
hobijukursi@gmail.com
·  šūšanas kursi
·  foto kursi
·  kaligrāfijas kursi
·  make up kursi
·  mīkstā mēbele - pufs
·  rotu gatavošana
·  dekupāžas kursi
·  sveču liešana
·  ziepju liešana
·  aušana ar pērlītēm
·  dāvanu kartes


 


KALIGRĀFIJAS KURSI pieaugušajiem

Tulkojumā no grieķu valodas kaligrāfija nozīmē skaisti rakstīt. Šis vārdu salikums šodien jau šķiet kaut kas ļoti ekskluzīvs. Varbūt  tādēļ šodienas datorizētajā pasaulē mākslinieciska rakstīšana ar roku uz papīra, burtu un ornamentu izzīmēšana jau tiek dēvēta par rakstības māksluIr acīmredzams, ka mūsu rokraksti pamazām kļūst arvien neizteiksmīgāki, bet prasme spiest klaviatūras taustiņus arvien pieaug un attīstās. Varbūt nav tālu laiks, kas mēs nebūsim pat redzējuši sev tuva cilvēka rokrakstu?Zinātnieki ir pierādījuši, ka rakstīšana ar roku stimulē atsevišķus mūsu smadzeņu sektorus un pat uzlabo atmiņu! Turklāt dzīvē ir situācijas, kad izkoptai rakstītprasmei ir būtiska nozīme un to var lieliski likt lietā – rakstot vēstules, ielūgumus, diplomus, goda rakstus un apsveikuma kartītes. Attīstot un kopjot rakstīšanas prasmi, tas noteikti izdosies!Apmeklējot kaligrāfijas kursus, varēsiet iemācīties skaisti un izteiksmīgi rakstīt ar spalvu un tušu, uzrakstīt izvēlēto tekstu dažādos šriftos un glīti to dekorēt ar kaligrāfiskiem rotājumiem.

    

Kaligrāfijas pamati iesācējiem. "Copperplate" stils - 8.nodarbību kurss

Trešdienās, no 2019.gada 11.septembris - 30.oktobris. Kurss iesācējiem no nulles , kā arī lietpratējiem!

Nodarbību sākums: no pl. 18.00-20.30  vietu skaits - VIETAS IR e-pasts: kristiana.jansone1@gmail.com , tel. Nr.( ne vienmēr var atbildēt uz zvaniem) : t. 29955460

Kursa cena: 150,00 eur (ar PVN).Priekšapmaksa pirms uzsākšanas -100%!

"Copperplate" raksts ir pats pamats veiksmīgai rakstīšanai ar asgala spalviņu.

8 nodarbību laikā vispirms apgūsim rakstīšanas tehniku un mācīsimies burtu formas. Pēc tam tiks atklāti paņēmieni, kā izveidot savu kaligrāfisko darbu izskatīgu - izkopsim rakstīšanas ritmu, ieskatīsimies kompozīcijas pamatos, iepazīsim dažādus materiālus un papīrus. Kursa beigās izveidosim nelielu, gatavu darbu.
Copperplate rakstu izmanto svētku atribūtikas greznošanai un dokumentu noformēšanai,

Kurss ir paredzēts iesācējiem, bet tajā var piedalīties arī jau rakstoši interesenti, kuri vēlas apgūt tieši šo rakstības stilu.

Pieteikties rakstot e-pastu , norādiet tālruņa Nr., lūdzu!:e-pasts: kristiana.jansone1@gmail.com , tel. Nr.( ne vienmēr var atbildēt uz zvaniem) : t. 29955460

 ATRAŠANĀS VIETA KARTĒ

 

   

 

Pieteikties:e-pasts: kristiana.jansone1@gmail.com , tel. Nr.( ne vienmēr var atbildēt uz zvaniem) : t. 29955460

ATRAŠANĀS VIETA KARTĒ 

  

Ir acīmredzams, ka mūsu rokraksti pamazām kļūst arvien neizteiksmīgāki, bet prasme spiest klaviatūras taustiņus arvien pieaug un attīstās. Varbūt nav tālu laiks, kas mēs nebūsim pat redzējuši sev tuva cilvēka rokrakstu?Zinātnieki ir pierādījuši, ka rakstīšana ar roku stimulē atsevišķus mūsu smadzeņu sektorus un pat uzlabo atmiņu! Turklāt dzīvē ir situācijas, kad izkoptai rakstītprasmei ir būtiska nozīme un to var lieliski likt lietā – rakstot vēstules, ielūgumus, diplomus, goda rakstus un apsveikuma kartītes. Attīstot un kopjot rakstīšanas prasmi, tas noteikti izdosies!Apmeklējot kaligrāfijas kursus, varēsiet iemācīties skaisti un izteiksmīgi rakstīt ar spalvu un tušu, uzrakstīt izvēlēto tekstu dažādos šriftos un glīti to dekorēt ar kaligrāfiskiem rotājumiem.